حصار بانوان کشتی        

حصار: بانوان کشتی        

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل متفاوت مایلی‌کهن به خبر ممنوع‌التصویری

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال می‌گوید اگر خبر ممنوع‌التصویری‌اش از تلویزیون صحت داشته باشد، خدا را شکر می‌کند.

تصویر العمل متفاوت مایلی‌کهن به خبر ممنوع‌التصویری

تصویر العمل متفاوت مایلی کهن به خبر ممنوع التصویری

عبارات مهم : تصویر

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال می گوید اگر خبر ممنوع التصویری اش از تلویزیون صحت داشته باشد، خدا را شکر می کند.

محمد مایلی کهن در گفت وگو با ایلنا، راجع به شرایط نه چندان خوب این روزهای استقلال اظهار داشت: نمی شود که یک تیم هر لحظه شرایط خوبی داشته باشد. این فراز و فرودها هر لحظه وجود داشته هست. طبعا اگر اجازه بدهند شرایط بهتر می شود. تیم های ما زیاد مسئله مدیریتی دارند. مگر نگفتند پرسپولیس دویست و استقلال ۱۰۰ میلیارد بدهی دارند؟! من فکر می کنم اگر این تیم ها مدیر نداشتند الان شرایطشان بهتر بود.از کجا معلوم که اینها بروند زیاد نشود. مسئله جای دیگری است.

تصویر العمل متفاوت مایلی‌کهن به خبر ممنوع‌التصویری

وی در ادامه افزود: منصوریان کارش خوب است و باید به او وقت داد. با ۴ یا ۵ بازی نمی شود گفت که شرایط خوب است یا بد. در سپاهان شرایط آقای کرانچار چطور است؟ شما خودتان خارجی دوست هستید.

سرمربی اسبق تیم ملی راجع به احتمال موفقیت پرسپولیس در برابر الاهلی عربستان گفت: شانس زیادی جهت پرسپولیس قائل هستم. پرسپولیس باید بازی را ببرد. ولی خب اگر بازی ۳-۳ شود هم به نفع ما خواهد شد. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و پرسپولیس راهی دور بعدی شود.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال می‌گوید اگر خبر ممنوع‌التصویری‌اش از تلویزیون صحت داشته باشد، خدا را شکر می‌کند.

مایلی کهن راجع به مقایسه طارمی و منشا گفت: با این دید بازی آنها را نگاه نکرده ام ولی هر دو خوب هستند و فوتبال را به خوبی بازی می کنند و می توانند کمک کنند.

وی راجع به عملکرد خوب برانکو برابر الاهلی در نیمه دوم اذعان داشت: من با این اصطلاحی که جامعه فوتبال می گذارند موافق نیستم. نیمه دوم نیمه مربیان یعنی چه؟ یعنی نیمه اول جهت همسایه است؟ هر دو نیمه جهت مربیان هست. این نمی شود که تقسیم کنیم.

او راجع به درگیری کی روش با دو نفر در استخر و همچنین دعوت نکردن از بازیکنان تازه در اردوی تیم ملی گفت: مگر تا به الان غیر از این عمل کرده است؟ مثل مردها پرتغالی عمل می کند ولی رنگش نکنند و به عنوان پرتغالی به ما قالب کنند. این نظرش است و من نمی توانم حرفی بزنم که چه کسی را دعوت می کند و چه کسی را دعوت نمی کند. حق یک مربی هست. ولی آیا کنکاش نمی کنید ۱۰ روز در کشور عزیزمان ایران است و بقیه روزها در استراحت است و در سال اقتصاد مقاومتی همینجور پول ها را می گیرد و به ریش همه ما می خندد.

تصویر العمل متفاوت مایلی‌کهن به خبر ممنوع‌التصویری

پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخر راجع به شایعه ممنوع التصویر شدنش بیان داشت: من هم مثل شما تازه شنیده ام. اگر واقعیت داشته باشد خدا را شکر می کنم. اصلا چیزی به من نگفتند راجع به ممنوع التصویر بودنم. ولی اگر چنین چیزی باشد شکر و اگر هم نباشد بازهم شکر می کنم. به قدر کافی من را در این سالها نشان داده اند.

واژه های کلیدی: تصویر | ممنوع | تصویری | فوتبال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz