حصار بانوان کشتی        

حصار: بانوان کشتی        

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مجتبی جباری، از ناجی تا قربانی

«منصوریان که در شروع فصل حساب زیادی روی جباری باز کرده بود، بعد از دیدن ناآمادگی او تصمیم گرفت شماره هشت را قربانی کند تا خودش روی نیمکت باقی بماند. او به اسم ت

مجتبی جباری، از ناجی تا قربانی

مجتبی جباری، از ناجی تا قربانی

عبارات مهم : نیمکت

«منصوریان که در شروع فصل حساب زیادی روی جباری باز کرده بود، بعد از دیدن ناآمادگی او تصمیم گرفت شماره هشت را قربانی کند تا خودش روی نیمکت باقی بماند. او به اسم تغییرات و جوانگرایی خواست کمی وقت بخرد تا شاید مثل فصل گذشته ورق برگردد و بتواند روی نیمکت تیم باقی بماند. تکنیک قربانی کردن ژنرال های تیم ولی فکر نشده بود و هنگامی که در کلوب کسی حاضر به پذیرش مسئولیت این تصمیم نشد این دو احتمالا امروز در تمرین حاضر می شوند. با این حال این اخراج جهت منصوریان هزینه بالایی خواهد داشت و جباری و رحمتی دیگر حاضر به حمایت از او نخواهند شد.»

مجتبی جباری، از ناجی تا قربانی

به گزارش ایسنا، روزنامه کشور عزیزمان ایران ورزشی نوشت: «قرار نبود ماجرای منصوریان و جباری این طور تمام شود. سرمربی استقلال در شروع فصل همبازی سابقش را به چشم یک ناجی می دید. اسمش را بگذارید هافبک طراح، بازیساز، فانتزیستا یا آن گونه که مربیان ما می گویند: پلی میکر! مجتبی با همین نقش بود که در استقلال درخشید و مطرح شد. او در تیم قلعه نویی همه کاره بود و به همین علت سرمربی سخت گیر استقلال حاضر بود با او بیش از دیگران مماشات کند. قلعه نویی سه بار با استقلال قهرمان لیگ شده، هر سه بار هم با هافبک شماره ۸. او در تیم مظلومی هم نقش محوری داشت ولی چند اشتباه از این مربی اجازه نداد که با یکی از پرمهره ترین تیم های سالیان اخیر استقلال جام قهرمانی لیگ را بالای سر ببرد.

منصوریان که سال ها کنار جباری بازی کرده، آشنایی کاملی از این توانایی ها داشت و بحث انتقال او به استقلال فصل گذشته هم مطرح شد ولی مصدومیت مجتبی در الاهلی قطر و بسته شدن پنجره زمستانی استقلال اجازه نداد آنها به هم برسند. حتی در نیمه دوم فصل گذشته که فرشید اسماعیلی به بازیکنی کلیدی در ترکیب تیم تبدیل شده است بود، از گوشه و کنار شنیده می شد که استقلال نیاز به یک بازیساز دارد؛ کسی مثل جباری که به حفظ توپ و کنترل موزیک بازی کمک کند.

«منصوریان که در شروع فصل حساب زیادی روی جباری باز کرده بود، بعد از دیدن ناآمادگی او تصمیم گرفت شماره هشت را قربانی کند تا خودش روی نیمکت باقی بماند. او به اسم ت

در شروع فصل دیگر مانعی سر راه این وصلت نبود. بعد منصوریان با وجود جذب شجاعیان و احتمال گرفتن جبارف اصرار داشت که جباری هم در تیمش باشد. جباری ولی در ۳۴ سالگی و بعد از مصدومیت نسبتا طولانی هافبک آماده سابق نبود. منصوریان امید داشت که جباری به مرور وقت به آمادگی برسد و حتی در تمرینات اصرار داشت که بازیکنان جوان روی پای او تکل نزنند ولی اوضاع مطابق میل سرمربی استقلال پیش نرفت.

مجتبی که به علت سابقه مصدومیتش بهتر بود تمرینات مجزایی داشته باشد، به خاطر بدنسازی در کنار تیم مصدوم شد و بازگشتش به تاخیر افتاد. منصوریان ولی همچنان امیدوار بود که جباری برگردد و سکان تیم را به دست بگیرد. اصرار روی فوتبال مالکانه هم اعتبار ای جز بازگشت مجتبی نداشت؛ بازیکنی که می تواند سبک بازی تیم را تحت تاثیر قرار دهد و به فوتبال تیمش نظم بدهد. منصوریان تلاش کرد جباری را آرام آرام به ترکیب تیم وارد کند. او در شکست برابر سایپا و پدیده در ترکیب مهم بود و مشخص شد که هنوز آماده نیست و در بازی با پارس جنوبی روی نیمکت نشست. با این حال نوار شکست های استقلال قطع نشد و این تیم از بوشهر بدون امتیاز برگشت. بعد از بازی همه منتظر یک تحول اساسی و عوض کردن کادر فنی بودند ولی هیات مدیره در کمال تعجب جباری و رحمتی را از تیم کنار گذاشت. جباری که در آخرین لحظات به فهرست استقلال اضافه شد، تردیدی نیست که نتوانسته درخشش سال های قبل را تکرار کند ولی نمی توان ناکامی تیم را به حساب او یا رحمتی نوشت.

منصوریان که در شروع فصل حساب زیادی روی جباری باز کرده بود، بعد از دیدن ناآمادگی او تصمیم گرفت شماره هشت را قربانی کند تا خودش روی نیمکت باقی بماند. او به اسم تغییرات و جوانگرایی خواست کمی وقت بخرد تا شاید مثل فصل گذشته ورق برگردد و بتواند روی نیمکت تیم باقی بماند. تکنیک قربانی کردن ژنرال های تیم ولی فکر نشده بود و هنگامی که در کلوب کسی حاضر به پذیرش مسئولیت این تصمیم نشد این دو احتمالا امروز در تمرین حاضر می شوند. با این حال این اخراج جهت منصوریان هزینه بالایی خواهد داشت و جباری و رحمتی دیگر حاضر به حمایت از او نخواهند شد. این دو بازیکن قدیمی کینه منصوریان را به دل گرفته اند و دل ارزش با او دیگر صاف نخواهد شد.»

مجتبی جباری، از ناجی تا قربانی

واژه های کلیدی: نیمکت | قربانی | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz