حصار بانوان کشتی        

حصار: بانوان کشتی        

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طارمی دروغ می‌گوید/ او فکر کرده دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی‌گردد؟ ، ترکاشوند

معاون سابق اقتصادی کلوب پرسپولیس می‌گوید برگزار نشدن نشست خبری علی اکبر طاهری به درخواست گرشاسبی بوده است. 

طارمی دروغ می‌گوید/ او فکر کرده دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی‌گردد؟ ، ترکاشوند

ترکاشوند: طارمی دروغ می گوید/ او فکر کرده دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی گردد؟

عبارات مهم : ایران

معاون سابق اقتصادی کلوب پرسپولیس می گوید برگزار نشدن نشست خبری علی اکبر طاهری به درخواست گرشاسبی بوده هست.

به گزارش ایسنا، محمدعلی ترکاشوند راجع به اوضاع مهدی طارمی و این که آیا بهتر نبود عنوان این بازیکن بهتر مدیریت می شد گفت: هواداران عزیز حق دارند بدانند در پرسپولیس چه اتفاقی افتاده هست. با توجه به شراکتی که در امر کمک رسانی به کلوب داشتند حق دارند تمام اتفاقاتی که در پرسپولیس رخ داده را بدانند. دوست عزیز ما در یک برنامه تلویزیونی دائما می گوید آقای طاهری قرار بود یک کنفرانس خبری بگذارد و این عنوان را تکرار می کند.

طارمی دروغ می‌گوید/ او فکر کرده دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی‌گردد؟ ، ترکاشوند

درباره این عنوان باید بگویم آقای طاهری زمانی که در برنامه ۹۰ گفتند می خواهند نشست خبری بگذارند، فردای آن روز به کلوب پرسپولیس رفتند آیا که تمام اسناد و مدارک در کلوب بود. حتی در این زمینه می توانید از آقای گرشاسبی بپرسید. در ادامه روز چهارشنبه طاهری به کلوب پرسپولیس رفت که همان روز مجمع فدراسیون فوتبال برگزار می شد و گرشاسبی به آنجا رفته بود. طاهری هم تا ساعت شش بعد از ظهر در کلوب منتظر بود و بعد از این که گرشاسبی آمد از او خواست که این نشست خبری روز پنج شنبه برگزار شود و در ادامه هم که زلزله آمد و داستان های خاص خودش به وجود آمد.

وی که در برنامه “تهران ورزشی” رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران صحبت می کرد، ادامه داد: در ادامه قصد داشتیم روز شنبه این نشست خبری را برگزار کنیم که به خاطر از بین بردن تیم از جام حذفی گفتند الان صلاح نیست این پرسشها مطرح شود. آقای گرشاسبی به طاهری گفت ما همه مدارک را درآوردیم و همه رویت شده است است و همه چیز براق است و از طاهری خواست که نشست خبری برگزار نشود یعنی اگر آقای طاهری این نشست خبری را برگزار نکرد به خاطر درخواست آقای گرشاسبی بود و این گونه نبود که خودش نخواهد نشست خبری بگذارد.

معاون سابق اقتصادی کلوب پرسپولیس می‌گوید برگزار نشدن نشست خبری علی اکبر طاهری به درخواست گرشاسبی بوده است. 

وی افزود: آقای طاهری از زمانی که آمد به دنبال جمع کردن حاشیه ها و اقتدار کلوب پرسپولیس بود و به غیر از پرسشها مالی و فنی که به آن ها می رسید به دنبال این بود که کلوب هیچ وقت وارد حاشیه نشود و کلوب را از تمام حاشیه ها دور می کرد.

او در پاسخ به این پرسش که یعنی الان گرشاسبی مقصر اول برگزار نشدن نشست خبری است گفت: شما می توانید از ایشان بپرسید که آقای طاهری سه روز تمام به کلوب پرسپولیس رفتند. می توانید از گرشاسبی بپرسید که آخرش گفتند ما خودمان یک بیانیه می دهیم که اگر یادتان باشد یک بیانیه سه خطی دادند که همه چیز در کلوب بررسی شده است و براق است.

او راجع به بحث طارمی و این که طارمی عنوان کرده مجموعه کلوب تصمیم گرفته دروغی بسازد تا با همین دروغ فیفا را متقاعد کنند به نفع پرسپولیس رای بدهند گفت: این که آقای طارمی می گوید را من قبول ندارم. آقای ابراهیمی وکیل او هستند می توانید از او پرسش کنید. من نمی دانم بعد از جدایی طارمی و رفتنش به الغرافه چه اتفاقاتی رخ داده که الان این صحبت ها را می گویند ولی می دانم عده ای پشت این قضیه هستند که کلوب پرسپولیس را به حاشیه ببرند. موضوعی که طارمی گفته را اصلا قبول ندارم.

طارمی دروغ می‌گوید/ او فکر کرده دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی‌گردد؟ ، ترکاشوند

ترکاشوند افزود: قبل از رفتن طارمی به ترکیه یعنی دو روز قبل از داربی، با او و ابراهیمی جلسه ای برگزار کردیم. به تفاهمات کلی جهت تمدید قراردادش رسیدیم. من خودم در آن جلسه بودم. من، وکیلم باشگاه، آقای ابراهیمی و طارمی نشسته بودیم و بر سر تمام نکات توافق کردیم و فقط بخشی از آپشن ها باقی ماند و به تفاهم رسیدیم و طارمی به ما گفت می خواهم به اتفاق دامادمان و خواهرم به ترکیه بروم و برگردم و قراردادم را امضا کنم. حال این که ایشان می گویند دروغ و این مسائل، اصلا چنین چیزی نیست.

وی افزود: من اعتقاد دارم همه می میرند و هر کس جوابگوی اعمال خودش هست. از ابراهیمی می توانید راجع به این مورد بپرسید. هنگامی که طارمی به ترکیه رفت ما متوجه شدیم که در حال امضای قرارداد است که با وکیلش تماس گرفتیم و پرسیدیم او که قرار بود با خانواده اش به ترکیه برود که ابراهیمی به ما گفت من هم از این عنوان خبر ندارم. بعد از رفتن طارمی در ترکیه کودتا شد و یک شب آقای طاهری گفت آماده باش به ترکیه بروی و طارمی را برگردانی. پرسیدم چه شده است هست، گفتند از ترکیه تماس گرفتند که طارمی می خواهد برگردد و آقای طاهری هم در پاسخ گفته بود، خود طارمی باید تماس بگیرد. حتی آقای طاهری به وکیل طارمی هم گفته بود که خودش به من زنگ بزند و تا زمانی که من از اتفاقات اطلاع نداشته باشم، هیچ تصمیمی نمی گیرم. در ادامه خود طارمی به طاهری می گوید که نمی خواهد در آنجا بماند. طاهری هم در آن مکالمه می گوید اگر به من بگویید چه اتفاقی افتاده است کمکت می کنم و کلوب پرسپولیس پشتت می ایستد.

معاون سابق اقتصادی کلوب پرسپولیس می‌گوید برگزار نشدن نشست خبری علی اکبر طاهری به درخواست گرشاسبی بوده است. 

ترکاشوند ادامه داد: طارمی هم می گوید قرارداد من با ریزه اسپور منوط به این بوده که من از این کلوب پولی دریافت کنم و ITC هم صادر شود. در ادامه ما تفاهم نامه ای که داشتیم را جهت طارمی فرستادیم تا امضا کند و قبل از این که به کشور عزیزمان ایران بیاید، این قرارداد را امضا کرد. با در نظرگرفتن این که طارمی هم پای حرف های قبلی اش نایستاده بود ما هم سخت گیرانه ایستادیم و چند بند را به قرارداد تازه اضافه کردیم. حتی قرار بر این شد که من به ترکیه بروم ولی به خاطر کودتا نرفتم و قرار شد خود طارمی به کشور عزیزمان ایران بازگردد. هنگامی که هم که به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد بلافاصله به همراه وکیلش آقای ابراهیمی به کلوب آمد و صحبت هایی انجام شد. راجع به آمدن طارمی باید بگویم او ۱۰۰ درصد با تصمیم خودش بازگشت و این گونه نبود که کلوب او را فریب بدهد.

وی راجع به دستکاری تاریخ قرارداد طارمی هم گفت: اصلا چنین چیزی را قبول ندارم آیا که خود آقای ابراهیمی شاهد هستند. حتی یک روز ما با آقای برانکو نشسته بودیم که برانکو به من گفت یک بنده خدایی در خارج از کشور با یک نفر دیگر تفاهم نامه ای امضا کرده بود که توافق آن ها روی یک برگه دستمال کاغذی نوشته شده است بود. طرف برابر سر همین برگه دستمال کاغذی رفت شکایت کرد و حکم گرفت. یعنی می خواهم بگویم صحبت ها این قدر در فیفا مورد قبول هست. ما تاریخ قرارداد را همان زدیم و اصلا هم دروغ نگفتیم. هیچ دروغی هم در کار نبوده است و اصلا هم به او نگفتم بیایید دروغی بگوییم و تا آخر پیش برویم. واقعا از صحبت های طارمی تعجب می کنم که می گوید زمانی که من محروم شدم، من را به زور برابر تلویزیون بردند که صحبت کنم. زمانی که می خواستیم به دوبی برویم حتی طارمی به من گفت اگر محروم هستم با تیم نیایم ولی آقای طاهری گفتند تو باید با تیم بیایی تا روحیه تیم حفظ شود. بالاخره این امر انجام شده است هست. هنگامی که هم به دوبی رسیدیم در تمرین، طارمی خیلی ناراحت بود و حتی سر تمرین نیامد. خودم با آقای خمارلو به دنبالش رفتیم و گفتیم به تمرین بیا و به بازیکنان هم روحیه بده آیا که بازی مشکل داریم حتی برنامه تلویزیون کلوب پخش می شد و از او خواستیم که در این برنامه حاضر شود و صحبت کند.

طارمی دروغ می‌گوید/ او فکر کرده دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی‌گردد؟ ، ترکاشوند

او راجع به محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات و این که فیفا به خاطر جابه جایی تاریخ قرارداد طارمی، کلوب را محروم کرده هم گفت: ما هیچ دروغی به فیفا نگفتیم. فیفا نگفته که ما به آن ها دروغ گفته ایم. فیفا گفته بود شما بازیکن را فریب داده اید در صورتی که طارمی بازیکن ما بود. من متاسفم که زمانی که پرسپولیس نیاز به آرامش دارد بعضی کلوب را به حاشیه می برند. دیروز (سه شنبه) هم با وکلای کلوب صحبت می کردم به من گفتند به دنبال این هستند که محرومیت یک پنجره نقل و انتقالات لغو شود.

ترکاشوند راجع به این که وکیل سوئیسی کلوب از ادامه پیگیری پرونده کناره گیری کرده است هم گفت: او دقیقا به خاطر همین مساله این کار را کرده هست. او هنگامی که با کلوب مکاتبه کرده عنوان کرده که نمی داند در کشور عزیزمان ایران چه می گذرد. ما مدارکی را در فیفا ارائه دادیم ولی در یک برنامه تلویزیونی می آیند و مسائلی را رو می کنند که کاملا ضد ما هست. نمی دانم این ها به دنبال چه هستند؟

او راجع به این که جهت حل مساله روسای جمهور کشور عزیزمان ایران و ترکیه وارد میدان شده است اند و صحبت کرده اند هم تصریح کرد: آقای ابراهیمی حتی به این عنوان اشاره کرده اند که طارمی خودش برگشته و حتی به طاهری گفته بود اگر فوتبالم را کنار بگذارم دیگر به ترکیه برنمی گردم. من متاسفم که می گوید آقای طاهری متوجه نشود من با آن شخص (هدایتی) صحبت کرده ام. متاسفم بعضی بازیکنان ما به مکان هایی می روند و با افرادی جلسه می گذارند و این مردها صدای بازیکنان را ضبط می کنند و علیه ارزش استفاده می کنند. طارمی قبل از این که به کشور عزیزمان ایران بیاید با آن آقا (هدایتی) صحبت کرده بود و حتی مبلغش را هم مشخص کرده بودند. من صراحتا می گویم طارمی زمانی که از ترکیه بازگشت و به همراه ابراهیمی جهت امضای قرارداد به کلوب پرسپولیس آمد، آقای ابراهیمی از طاهری پرسش پرسید که بحث آقای هدایتی در پرونده پرسپولیس چیست؟ گفتم که هدایتی قول هایی به طارمی داده هست. آقای طاهری صراحتا اعلام کرده اگر من بدانم شما با آقای هدایتی راجع به طارمی صحبت کرده اید برخورد و جریمه خواهم کرد آیا که من مدیرعامل کلوب پرسپولیسم و هیچ کس حق دخالت در این عنوان را ندارد.

معاون پیشین اقتصادی کلوب پرسپولیس راجع به این که شبانه به منزل هدایتی می رفته و از او پول می گرفته هم گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. متاسفم جهت دوستان. هر موقع خدمت ایشان (هدایتی) رسیدم اولا یک بار زیاد این عنوان اتفاق نیفتاد که شب خدمت هدایتی باشیم که آن هم شب نبود و در یک ساعت معمولی بود. این که می گویند ساعت ۲ شب آمدند و از من پول گرفته اند اصلا صحت ندارد. متاسفم که بعضی دوستان این صحبت ها را مطرح می کنند. ایشان (هدایتی) هر زمانی صحبت می کنند، می گویند من فیلم و صدای طرف را دارم. هر کسی پیش ایشان می رود گویا صدا و تصویرش را ضبط می کنند. بعضی ها می آیند و می گویند ما طرفدار تیم هستیم و دوست داریم تیم مان را کمک کنیم. اگر کسی دوست دارد به عنوان یک هوادار به بازیکن و تیمی کمک می کند و به بازیکنان هم پول می دهد آیا این پول ها را به حساب شرکت و کلوب می نویسد؟

ترکاشوند همچنین با اشاره به صحبت های مهدی طارمی که عنوان کرده بود مدیران وقت کلوب از جمله علی اکبر طاهری و خودش به لیدرها خط می دادند تا به او در ورزشگاه توهین کنند گفت: الان ایشان (طارمی) فکر می کند دیگر به کشور عزیزمان ایران برنمی گردد و به پرسپولیس برنخواهند گشت که این صحبت ها را مطرح می کند. خوب است که آدم حقایق را بگوید. آیا تا به الان صحبت نکردند و این حرف ها را نزدند؟ الان که ITC اش صادر شده است صحبت می کند و این حرف ها را می زند. من می دانم چه اتفاقاتی پشت پرده است و چگونه از ایشان می خواهند بیاید و این حرف ها را بزند و بعضی آدم ها را خراب کند. آقای طاهری هر لحظه می گفتند ما یک تیم هستیم که از مدیریت باشگاه، کانون هواداران، مدیریت فنی، پرسنل و حتی آن نگهبان دم در کلوب هم یک تیم هستیم. راجع به شخص آقای طارمی هم بارها با کانون هواداران جلسه گذاشتیم و مردها را با هم آشتی دادیم و گفتیم تیم هستیم و باید با هم باشیم.

او همچنین راجع به این که مسئولان کلوب بیان کرده بودند پرسپولیس به خاطر استفاده از طارمی باید محروم شود گفت: من راجع به این عنوان چه بگویم؟ آن ها با توجه به اختلاف امتیازی که در جدول با ما دارند، به دنبال بهانه هستند که کمی خودشان را به پرسپولیس نزدیک کنند. این صحبت ها را جدی نگیرید.

ترکاشوند در پاسخ به این پرسش که در دوران حضور او و طاهری کلوب پرسپولیس نزدیک به ۱۰۰ میلیارد تومان درآمدزایی کرده و این پول در کجا هزینه شده است است گفت: دوستان، بزرگ نمایی کردند. هرچه پول در وقت ما به کلوب آمده، به خزانه واریز شده است است و کلوب ذی حساب دارد و یکی از امضاها دولت هست. یعنی همه مستندات و چک هایی که آقای طاهری امضا می کردند باید پیوست داشته باشد. اگر چک های امضا شده است به وسیله آقای طاهری پیوست نداشت، ذی حساب اصلا امضا نمی کرد. حتی یک بحثی هم مطرح شده است بود که ۶۱ میلیارد در کلوب پرسپولیس گم شده است است که راجع به آن باید بگویم این عنوان مربوط به ورزشگاه درفشی فر بود که ارزش ریالی اش را در سندها نوشته بودند و بعد مشخص شد سند آن به نام کلوب نیست و در حساب ها محاسبه نکردیم.

واژه های کلیدی: ایران | ترکیه | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz